nespoutanazena.cz +420 604 366 322
Přednášky * Poradenství * Životní styl

O knize a kartách

Proč jsme napsaly knihu a karty?

Karty i kniha vznikly pro zamyšlení a inspiraci. Kniha je velmi otevřená a přesto že působí velmi lehce, vznikala pomalu a postupně. Chceme, aby se každá čtenářka, či čtenář zamyslel nad svým životem a jednotlivými obdobími života. Možná si při čtení sami uvědomíte počátek vlastních problémů v různých oblastech vašeho života. Kniha má motivovat k novým krokům a uvědomění si vlastní hodnoty. Ukazujeme jak pečovat o své tělo, jak se vzdělávat apod.

V knize najdete spoustu volného místa pro vlastní poznámky a postřehy nebo myšlenky. V průběh čtení si můžete vytvořit mapy snů nebo vyplnit dotazník. Přejeme si, aby se naše kniha stala vaši společnicí. Čím bude starší a ohmatanější a bude popsaná a plná obrázků a fotek, pak teprve bude mít tu pravou hodnotu. S knihou pracujeme i na našich přednáškách a seminářích. Chceme ukázat nové možnosti a odhalit intimní okamžiky života. V knize najdete spoustu fotografií, vlastních receptů a doporučení.

Karty - podobně jako kniha mají být hlavně motivací a povzbuzením. Formát karet je tzv "kabelkový" kartu si můžete vytáhnout kdykoliv a nechat se povzbudit nebo inspirovat nebo jen zamyslet a na chvíli se zastavit.

Karty stejně jako knížka mohou být pěkným dárkem.

Fotogalerie

Hrejme si a procvičujme paměť! Máme pro Vás motivační pexeso